شرکت در کلاس حضوری فن بیان

اگر چه وقتی صحبت از یادگیری و آموزش می شود، ذهن ها به سمت “شرکت در کلاس حضوری” می رود، اما بایستی قبول کنیم که در عصر دیجیتال و دنیای مجازی، محدودیت ها از بین رفته و تقریباً همه چیز در این فضا، در حال ارائه شدن است.

.

سالهاست که در حال آموزش به افرادی هستم که دریافته اند، برای بهتر زندگی کردن، بایستی آموزش ببینند. خوشبختانه یاد دادن به چنین افرادی، بسیار ساده ست، کافی ست نکته ای بگویی تا روی هوا بگیرند و در زندگیِ خود پیاده کنند. اما متقاعد کردن فردی که اعتقادی به آموزش ندارد، نه تنها سخت است، بلکه گاهی غیرممکن به نظر می رسد و متأسفانه چنین افرادی یک عمر، در احساس قربانی بودن و انفعال باقی می مانند.

.

من امیر احمدی هستم و افتخار دارم که مهارت “فن بیان و سخنوری” را به افراد علاقمند آموزش دهم. >>رزومه ی تصویری<<

.

.

.

محاسن و معایب آموزش حضوری

بیایید بررسی کنیم که افراد، با شرکت در جلسات حضوری، چه چیزی بدست می آورند:

 • محتوای آموزشی که مدرس بر اساس اسلایدهای خود ارائه می نماید
 • امکان پرسش و رفع اشکال حین کلاس و پس از پایان جلسه
 • امکان صحبت کردن جلوی جمع و به چالش کشیدن خود 
 • استفاده از انرژی کلاس و فضای آموزشی

.

حالا بیایید بررسی کنیم که افراد ممکن است در جلسات حضوری، چه چیزی از دست بدهند:

 • از دست دادن یک یا چند جلسه از کلاس بخاطر مشغله کاری
 • برخی کارهایی که بخاطر همزمانی با برگزاری کلاس، کنسل می شوند
 • زمان طولانی برای رفت و آمد به یک کلاس معتبر
 • یک مطلب آموزشی که بخاطر پرت شدن حواس یا درک نکردن موضوع از دست می رود
 • هزینه ی بالایی که شرکت در یک دوره ی حرفه ای حضوری دارد
 • امکان پرسش و رفع اشکال از مدرس، تا جلسه ی بعد وجود ندارد

.

محاسن و معایب آموزش غیرحضوری

همانطور که گفتیم، در عصر دیجیتال و دنیای مجازی، همه چیز در حال ارائه شدن به شکل غیرحضوری ست. از لباس و وسایل شخصی گرفته تا مبلمان و وسایل منزل، همه و همه به شکل گسترده ای در فضای مجازی در حال ارائه است و این فضا، هر روز بزرگتر می شود.

این فرآیند، بسیاری از مخاطرات سابق را از بین می برد. مخاطراتی مثل رفت و آمد در ترافیک و آلودگی هوا، اختصاص زمان مجزا و از دست دادن اوقات فراغت و غیره که برای بسیاری از افراد، ناخوشایند است.

حال فرض کنید که بجای شرکت در جلسات حضوری فن بیان و اختصاص زمان مجزایی برای رفت و آمد و حضور در کلاس در یک زمان مشخص (احتمالاً از دست دادن یکی دو جلسه از دوره) همان محتوا را بصورت کامل تر، از طریق اینترنت دریافت نمایید.

محتوایی که قرار بود بصورت حضوری و فقط یکبار، ارائه شود، اما اینبار، با توضیحات کامل تر و دقیق تر، بصورت ویدئویی و صوتی در دسترس است و می تواند بارها تکرار شود.

از سویی دیگر، مدرس دوره، بصورت ۲۴ ساعته در دسترس است و می تواند به تمام سؤالات احتمالی شما پاسخ دهد و رفع اشکال نماید. در حالی که در دوره ی حضوری، این کار، امکان پذیر نیست.

.

 

پس اجازه دهید محاسن آموزش غیرحضوری را مرور کنیم:

 • دریافت محتوای کامل تر بصورت مدون و طراحی شده
 • امکان تکرار آموزش و مرور چند باره ی درس ها
 • آزادی کامل در زمانِ آموزش دیدن که هر زمانی از روز می تواند باشد
 • حذف شدن زمانِ رفت و آمد به کلاس حضوری
 • پرداخت هزینه ای به مراتب کمتر از کلاس حضوری
 • پشتیبانی ۲۴ ساعته و رفع اشکال همیشگی

 

تنها دو ویژگی باقی می ماند که در آموزش غیرحضوری وجود ندارد. این دو، عبارتند از:

 1. حضور در جمع و تمرینِ صحبت کردن
 2. انرژی و حس و حالِ کلاس حضوری

.

.

تکمیل آموزش با باشگاه فن بیان

بایستی اذعان کرد که هر دو مورد، مهم هستند. به همین دلیل، باشگاه فن بیان فردیس را راه اندازی کردیم تا شرکت کنندگان در دوره های غیرحضوری “فن بیان” و “تقویت اعتماد به نفس“، فرصتی برای بهره مندی از این دو ویژگی را پیدا نمایند.

.

برای آشنایی بیشتر با “باشگاه فن بیان فردیس” روی اینجا کلیک کنید.

.

.

البته آنچه از تجربه ی سال ها آموزش غیرحضوری خود، از شرکت کنندگان دریافت کرده ام، اینست که تمرینات دوره ی غیرحضوری ۲۸ روزه، تا حد زیادی، مورد ۱ را تأمین کرده است و بهمین خاطر، بسیاری از افرادی که از شهرهای نزدیکِ فردیس، مثل تهران و کرج و شهریار، در دوره ی غیرحضوری شرکت کرده اند، برای حضور در جلسات “باشگاه فن بیان فردیس” احساس نیاز نمی کنند.

جلسات “باشگاه فن بیان” فرصتی ست تا افراد علاقمند، با کمترین هزینه، خود را در معرض چالش قرار دهند و البته از این فضای آموزشی، انرژی بگیرند. مسلماً محیطی که آماده کرده ایم، برای تمام افراد می تواند جذاب و پرانرژی باشد.

.

.

به این ترتیب، بهترین راهکار برای یادگیری فن بیان (یا تقویت اعتماد به نفس) و شرکت در کلاس حضوری، اینست که “محتوای آموزشی و پشتیبانی” را بصورت غیرحضوری دریافت نمایید و همزمان در جلساتِ حضوری باشگاه فن بیان شرکت نمایید و در محیطی امن، مهارت های کسب شده را به اجرا بگذارید.

پس برای یادگیری یک آموزش حرفه ای، توضیحات “دوره ی ۲۸ روزه فن بیان” را از >>اینجا<< و توضیحات “دوره تقویت اعتماد به نفس” را از >>اینجا<< مطالعه نمایید و برای ثبت نام در “باشگاه فن بیان فردیس” از >>اینجا<< اقدام نمایید. شایان ذکر است که با ثبت نام در هر یک از این دو دوره، می توانید یک ماه، بصورت رایگان در جلسات “باشگاه فن بیان فردیس” شرکت نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *