نیاز به آموزش

همه ی ما، بدون استثنا، برای تجربه ی بهترِ زندگی و رسیدن به خواسته ها، نیاز به آموزش داریم. برای برقراریِ ارتباط بهتر با اطرافیان، برای رسیدن به آرامش، بهتر حرف زدن و ابراز توانمندی ها، برای رسیدن به اهداف و آرزوها نیاز به یادگیری مهارت و اصلاح ذهنیتِ خود داریم.

 

ما اهل یادگیری بودیم

ما زمانی که به دنیا آمدیم، فقط، مکیدن و گریه کردن را بلد بودیم. همین دو مهارت کافی بود تا نیازهایمان برطرف شود و زنده بمانیم. اما دست خلقت چنان رقم زده بود که ما بصورت ذاتی و فطری، علاقمند به رشد و پیشرفت باشیم و برای رسیدن به توانمندیِ بیشتر، تلاش کنیم.

ابتدا سعی می کردیم گردن مان را نگه داریم، چیزی در دهانمان بگذاریم، خود را روی زمین بکشیم، چهار دست و پا شویم و برای ایستادن، بارها زمین خوردن را تجربه کنیم. با شنیدن و تکرار کردن، حرف زدن را آموختیم و با دیدن دیگران، سعی کردیم از آنها تقلید کنیم. ما با یاد گرفتن رشد کردیم و به شرایط فعلی رسیدیم. اما متأسفانه، این فرآیند را فراموش کردیم و یادگیری را متوقف ساختیم. همین رویکرد، پیشروی و موفقیت ما را محدود ساخت.

شکل گیری مؤسسه ی “تابش” برای پر کردن همین خلأ بود. برای رسیدن به خواسته های بعدی زندگی و غنی شدن از آگاهی ها، ما آموزش های تخصصی ارائه دادیم و برای بالا رفتن مهارت ها، کارگاه های آموزشی برگزار کردیم. حاصل این تلاش ها، دوره های تخصصیِ غیرحضوری ست که در هر نقطه ی ایران و جهان که باشید، به تمام نیازهای شما، برای رسیدن به حالِ خوب و موفقیت در عرصه های زندگی، پاسخ می دهد. ویدئوی زیر، فعالیت های ما را کمی بیشتر نشان می دهد:

 

 

.
چه آموزشی برای من مناسب است؟

اگر به لحاظ روحی، احساس خمودگی می کنید، روابط خوبی با نزدیکانتان ندارید، به دنبال آرامشید و هر کاری می کنید به درِ بسته می خورید، آموزش “معماری عزت نفس” به شما کمک می کند. این دوره ی ۱۳ ساعته، شما را به شناختِ خود می رساند و نگرش و احساس تان را نسبت به زندگی، تغییر می دهد. (برای توضیحاتِ بیشتر، روی تصویر زیر بزنید)

 

 

 

فن بیان و سخنوری

در صورتی که قادر نیستید منظورِ خود را به دیگران انتقال دهید، احساس تان را در قالب جملات بیان کنید، یک پرزنتِ دانشجویی یا گزارش موفق داشته باشید، یا بر ترس از صحبت جلوی جمع غلبه کنید، دوره ی خصوصی و ۲۸ روزه ی “فن بیان و سخنوری” را برای شما آماده کرده ایم. این آموزشِ حرفه ای و تضمینی، مهارتِ مهمی را به شما می بخشد. (روی تصویر زیر بزنید)

 

 

 

تقویت اعتماد به نفس

اگر بخاطرِ نداشتنِ مهارت هایی مثل “نه گفتن” ضررهای زیادی کرده اید، اگر ترس و اضطراب، مانع حرکت شما می شود، در صورتی که قادر به ابراز کردنِ مهارت های خود نیستید و در یک کلام، احساس می کنید اعتماد به نفستان پایین است، توصیه می کنیم در دوره ی عملی و تضمینی “تقویت اعتماد به نفس” شرکت کنید. این دوره ی ۸ ساعته، یک ورژن جدید از شما می سازد. (روی دکمه ی زیر بزنید)

 

 

مهندسی جذب

اگر علاقمندید که با قوانین کیهانی و ساز و کارهای زندگی آشنا شوید و با بهره گیری از قوانین بدون تغییرِ خداوند که قرآن، آن را “سنت های الهی” نامیده است، اتفاقات و دلیل وقایع زندگی تان را درک کنید و تحت کنترل خود درآورید، دوره ی شگفت انگیز “مهندسی جذب” با بیش از ۱۰ ساعت آموزشِ روان و کاربردی برایتان آماده شده است. (روی تصویر زیر بزنید)

 

 

 

کمال گرایی

افراد زیادی هستند که بخاطر وسواس و یا حساسیت بیش از حد به مسائل، هر روز، شرایط سخت تری را برای خود و اطرافیان رقم می زنند. افرادی که انتظار دارند همه چیز عالی و بدون نقص باشد تا آنها راحت باشند. کسانی که می خواستند کارهای زیادی انجام دهند و ندادند، یا اینکه کارهای نیمه تمام زیادی دارند که برای اتمامِ آن، مستأصل شده اند. مشکلِ بزرگ این افراد، کامل گرایی ست. دوره ی “کمال گرایی” جلوی بسیاری از ضررهای زندگیِ شما را می گیرد و فقط به جلو و پیشرفت هدایت می کند. (روی تصویر زیر بزنید)

 

 

 

آموزش های پایه ای

اگر دوست دارید با یک سرمایه گذاری مختصر روی خود، اصول و مبانی موفقیت را فرا بگیرید و با اطمینانِ بیشتری وارد دوره های تخصصی شوید، “آموزش های پایه ای” به شما کمک می کند. (روی دکمه ی زیر بزنید)

 

 

 

تربیت هوشمندانه فرزند

اگر فرزند دارید و دوست دارید جوری او را تربیت کنید که شخصیت قوی و با اعتماد به نفسی پیدا کند و در آینده به موفقیت برسد، اگر در ارتباط با فرزندتان مشکل دارید و نمی دانید چطور با او رفتار کنید تا اصلاح شود، دوره ی جامع “تربیت هوشمندانه ی فرزند” آگاهی های ارزشمند و جامعی را در اختیارتان قرار می دهد. با این آموزش، یک پدر و مادرِ متفاوت و اثرگذار شوید. (روی تصویر زیر بزنید)

 

 

 

فن بیان و اعتماد به نفس فرزندان

اگر احساس می کنید بیان و جمله بندی فرزندتان ایراد دارد، در ارتباط با هم سن و سالان و بزرگترها کمرویی می کند، برخی مواقع پرخاشگری دارد، نمی تواند “نه” بگوید و اعتماد به نفسِ مناسبی ندارد، بایستی اطلاع دهم که چند سالی ست دوره ی غیرحضوری و تضمینی “فن بیان و اعتماد به نفس فرزندان” را برای کودکان و نوجوانان ۵ تا ۱۴ ساله ارائه می دهیم. کودکان زیادی از اقصی نقاط کشور و حتی خارج از ایران، در این دوره شرکت کرده اند و خوشبختانه، رضایت بالایی را به همراه داشته است. (روی تصویر زیر بزنید)

 

 

 

تربیت مربی فن بیان کودکان

اگر دوست دارید شغلِ مناسبی داشته باشید که محدود به زمان و مکان نیست، اگر به کار کردن با بچه ها علاقه دارید یا معلمی هستید که نقص های کلامی یا رفتاریِ دانش آموزان را می بینید و می خواهید در میانِ آموزش های خود، روی فن بیان و اعتماد به نفسِ آنها نیز کار کنید، دوره ی جامع “تربیت مربی فن بیان کودکان” تمام آنچه را که نیاز دارید، در اختیارتان قرار می دهد. (روی تصویر زیر بزنید)

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *