آموزش رایگان “فن بیان”

به آموزش رایگان فن بیان خوش آمدید!

.

من، امیر احمدی هستم و قصد دارم در یک دوره ی کوتاه و رایگانِ فن بیان، الگوهایی را معرفی کنم که با استفاده از آنها می توانید به شکل بسیار زیبا و ساختار یافته، درباره ی موضوعات مختلف صحبت کنید.

.

برای آشنایی بیشتر با من، روی >> این لینک بزنید و فیلم معرفی را ببینید.

.

برخلاف تصور افراد، حرف زدن ما، بسیار متنوع است. به همین خاطر:

 • زمانی که می خواهید یک شیء یا وسیله ای را برای دوست خود تشریح کنید،
 • هنگامی که تصمیم دارید اتفاق یا خاطره ای را برای دیگران تعریف نمایید،
 • وقتی می خواهید مطلبی را به دیگران آموزش دهید،
 • یا زمانی که قصد دارید کسی را با نظر خود، همراه کنید و حرف خود را به اثبات برسانید،

بایستی از الگو یا ساختار مناسب همان موضوع، استفاده کنید.

 

.

به همین خاطر، شما ممکن است در محل کار، درباره ی موضوعات کاری خود، کاملاً روان و راحت صحبت کنید و منظورتان را منتقل نمایید، ولی در همان محیط، وقتی می خواهید خاطره ای را برای همکارتان تعریف کنید، دچار پراکنده گویی، “من من” و مکث شوید.

دلیل این تفاوت، بخاطر متفاوت بودن ساختارهای مورد نیاز این دو موضوع است. پیشنهاد می کنم حتماً ۴ درس این دوره را که ۴ ساختار مهم و کاربردی را تشریح کرده است، با دقت و تمرکز، گوش دهید و بلافاصله بعد از یادگیری هر درس، آن را تمرین نمایید.

به راحتی می توانید از مثال هایی که زده ام الهام بگیرید و ساختارهای معرفی شده را به اجرا بگذارید. حتم دارم، همین ۴ درس رایگان می تواند روی فن بیان شما تأثیر فوق العاده ای داشته باشد.

.

توضیحات مقدماتی دوره

قبل از شروع دوره، لطفاً به توضیحات صوتی زیر گوش دهید:

 

.

لازم میدانم یادآوری کنم که دانستن این ساختارها، به معنای توانمندی استفاده از آنها نیست و حلقه ی اتصال این دو بهم، تمرین و تکرار است.

.

ثبت دیدگاه

بسیار مهم است که بدانید “چرا می خواهید فن بیان خود را بهتر کنید؟” و این آگاهی، به شما کمک می کند تا سریعتر به این هدف برسید.

به همین خاطر از شما می خواهم که قبل از ورود به دوره، پاسخ این سؤال را در بخش دیدگاه (پایین همین صفحه) یادداشت کنید. (یادتون نره، کد امنیتی رو هم در قسمت مربوطه وارد کنید و بعد، دکمه ی “فرستادن دیدگاه” رو بزنید)

.

.

ورود رایگان به دوره

برای ورود رایگان به دوره ی فن بیان، عبارت “رایگان فن بیان” را در تلگرام به آیدی >>(hoosh59) و یا در پیامرسان ایتا به آیدی >> (bayan_ahmadi) ارسال نمایید.

.
این آموزشِ رایگان، بخشی از دوره ی حرفه ای “فن بیان و سخنوری” است که توضیحات آن را با کلیک روی تصویر زیر می توانید ملاحظه نمایید.
.
اهمیت پشتیبانی

پیشنهاد می کنم پشتیبانی را فعال کنید تا از طریق یکی از پیامرسان ها، با من در ارتباط باشید، تمرینات خود را ارسال کنید و سؤالات یا ابهامات خود را برطرف نمایید. توضیحات مربوط به فعال شدن پشتیبانی، در درس اول آمده است.

.

اگر دیدگاه تان را یادداشت کرده اید، حتماً وارد دوره شوید و از این آموزش کاربردی و ساده استفاده نمایید. منتظر شما هستم!

 

.

 

2 دیدگاه برای «آموزش رایگان “فن بیان”»

 • اسفند-1401 در t 12:24 ب.ظ
  Permalink

  بسیار عالی و کاربردی هستند این دوره ها

  پاسخ دادن
  • اسفند-1401 در t 4:05 ب.ظ
   Permalink

   سپاس از توجه و انعکاس نظر ارزشمندتان

   پاسخ دادن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code