تجسم، بزرگترین قدرت تو

بزرگترین قدرتی که در دست ماست تا زندگی خود را بسازیم، قدرت تجسم ذهنی مان است. این قابلیت، مختص انسان بوده و هیچ موجود دیگری قادر به تجسم و تخیل و استفاده از این نیرو نیست.

.

.
فایده ی قدرت تجسم
حالا این قابلیت ذهنی، چه فایده ای برای ما دارد و چطور در زندگی مان تأثیر می گذارد؟
شگفتی بزرگی که در این فرآیند وجود دارد اینست که اگر ما بتوانیم هدف و خواسته ی خود را در ذهن مان، به شکل مناسب تجسم کنیم و بتوانیم همه ی ویژگی هایی که مورد نظرمان است و تمام جزئیاتی که دوست داریم را در تجسم ذهنی مان ببینیم، ایده هایی برای رسیدن به آن دریافت می کنیم و یا در شرایط همراستا با آن خواسته قرار می گیریم.
فرقی نمی کند خواسته ی ما، شرایط خاصی باشد که دوست داریم بوجود آید، یا فردی باشد که علاقمند به ارتباط با او هستیم.
اگر بتوانیم هدف مان را به شکل مناسب تجسم کنیم و جزئیات آنرا مثل تصاویر و صداها، ببینیم و حس کنیم، این تجسم به ما کمک می کند تا مسیر رسیدن به آن خواسته را پیدا کنیم یا با افرادی که می توانند به ما کمک کنند، برخورد نماییم.
این اتفاق و جزئیات آن، مربوط به قوانینی ست که در >>مهندسی جذب توضیح داده ام. اما قصد دارم در این مقاله، به این موضوع بپردازم که چگونه همین قابلیتِ ذهنی، باعث بدبخت شدن افراد شده است!
.
.
.
.
تجسم های ذهنی ما
موضوع اینست که در بسیاری اوقات، ما بصورت منفی از این قابلیت استفاده می کنیم و همین امر، به ضررمان تمام می شود. چگونه بصورت منفی از آن استفاده می کنیم؟
به این شکل که بجای اینکه به خواسته مان فکر کنیم و آن را تجسم و روی آن تمرکز نماییم تا به سمتش هدایت شویم، بالعکس،
.
  • تجسم می کنیم که چه چیزهایی را دوست داشتیم بدست آوریم و نتوانستیم!
  • تجسم می کنیم که چه شرایطی را دوست داشتیم اتفاق بیافتد، اما تبدیل به حسرت شد.
  • ما، آن چیزهایی را که دوست داشتیم داشته باشیم و نداریم، تجسم می کنیم. 
.
این کار، باعث ناراحتی و عذابمان می شود و در ما رنجش ایجاد می کند و اتفاقاً جنس این رنجش نیز با رنجی که سایر موجودات تحمل می کنند، کاملاً متفاوت است. این رنج، از نوعِ روحی ست و باعث آسیب های بیشتری می شود. 

.

.

احساس قربانی بودن
ما از نیروی تجسم و تخیل، علیه خودمان استفاده می کنیم. به این شکل که “احساس قربانی بودن” را در ما قویتر می کند و عزت نفس مان را پایین می آورد. اگر به شکل درست از این توانمندی استفاده نکنیم، نه تنها برای ما یک امتیاز نیست و کمکی به ما نخواهد کرد، بلکه باعث می شود که رنج بیشتری به زندگی مان وارد کنیم و بیشتر از قبل، سختی و عذاب روحی داشته باشیم.
چرا چنین اتفاقی می افتد؟ چون چیزهایی را به یاد می آوریم که می توانستیم بدست آوریم، اما نشد و این، احساس بدی به ما می دهد. در حالی که می توانیم به چیزهایی فکر کنیم که باور داریم اتفاق می افتد و این به ما حس قدرت و توانایی می دهد.
.
.

واقعاً ، انرژیت را کجا مصرف می کنی؟ >>این مقاله را بخوانید.

.
عادت شما چیست؟
به این موضوع فکر کن و در قسمت نظرات (در بخش پایین) بنویس که بیشتر تجسم شما، مربوط به خواسته هایت است، مربوط به اهدافی که دوست داری به آن برسی و ایمان داری که روزی موفق خواهی شد و مسیر آن را پیدا خواهی کرد، یا نه، مربوط به آن اتفاقاتی ست که دوست داشتی قبلاً رخ دهد، اما اتفاق نیافتاده و تبدیل به حسرت شما شده است.
پاسخ به این سؤال و تصمیمی که برای بهبود عادات ذهنی ات می گیری، آینده ی شما را تعیین می کند.
.
.
این ویدئو را ملاحظه بفرمایید:
.
.
.
چگونه از قدرت تجسم استفاده کنم؟
وقتی >>مهندسی جذب را یاد می گیرید، به قدرت های درونی تان برای خلق زندگی، پی می برید و از نیروی شگفت انگیز “متافیزیک” بهره می گیرید. توضیحات بیشتر را از >>اینجا مطالعه نمایید.
.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *