یادگیری در فردیس

افراد فرهیخته ی زیادی در شهرستان فردیس ساکن اند که علاقمند به پیشرفت اند. به همین خاطر با ما تماس می گیرند و درخواست شرکت در دوره های آموزشی را دارند. تأکید زیاد این افراد، حضور در کلاس های آموزش فن بیان و اعتماد به نفس در فردیس است، به این صورت که خود یا فرزندشان، در جلسه ی حضوری شرکت کرده و آموزش های جدی ببینند.

.

نیاز به آموزش جدی

وقتی با این افراد صحبت می کنیم (تلفنی یا حضوری)، متوجه می شویم که ذهنیت آنها اینست که آموزش غیرحضوری، تأثیرگذاریِ جلسات حضوری را ندارد و چون به دنبال بدست آوردن نتیجه هستند، تأکید دارند که آموزش آنها، حتماً حضوری باشد.

ما بر اساس تجربه مان، توضیح می دهیم که شروع آموزش، بهتر است بصورت غیرحضوری و در فضایی امن باشد. مثل فردی که علاقمند به یادگیری شناست و هیچوقت از همان ابتدا، وارد قسمت عمیق استخر نمی شود. حتماً >>این مقاله را بخوانید که نکات مهمی را توضیح داده ایم.

.

.

زمینه ی ذهنی این افراد از آموزش های غیرحضوری، تدریس ناقص و بی کیفیت مدارس در دوران کروناست. این مقایسه که البته ناخودآگاه صورت می گیرد، مانند شبیه دانستن بنز و پراید است. اگرچه هر دو، ۴ چرخ دارند و دنده و فرمان، اما کیفیت سواری آنها شبیه هم نیست. اگر از پراید خود راضی نیستید، بنز را هم نباید با همان نگاه ببینید. 

.

باشگاه فن بیان فردیس

نکته ی بعدی که بصورت مفصل در >>اینجا توضیح داده ایم، امکان شرکت در جلسات “باشگاه فن بیان فردیس” است که موضوع “نیاز به حضور در جمع” را پاسخ می دهد. پیشنهاد می کنیم برای استفاده ی بهینه از جلسات باشگاه فن بیان فردیس، ابتدا محتوای آموزشی را دریافت نمایید و پس از انجام تمرین، در جلسات حضوری نیز شرکت کنید.

.

.

آموزش حضوری در فردیس

با این حال، برای افراد بزرگسال (۱۵ سال به بالا) که علاقمندند آموزش را حتماً بصورت حضوری و در شهر فردیس ببینند، آموزش “فن بیان و اعتماد به نفس” را پیشنهاد می کنیم که بصورت ۵ جلسه ی ۳ ساعته در “باشگاه فن بیان فردیس” برگزار می گردد. برای دریافت توضیحات این آموزش، بصورت زیر عمل نمایید:

.

لطفاً عبارت “آموزش حضوری” را به همراه نام، سن و شماره همراه خود، در تلگرام به آیدی >>(hoosh59) و یا در ایتا به آیدی >>(bayan_ahmadi) ارسال نمایید.

.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *