یادگیری در فردیس

افراد فرهیخته ی زیادی در شهرستان فردیس ساکن اند که علاقمند پیشرفت و یادگیری مهارت اند. به همین خاطر با ما تماس می گیرند و درخواست شرکت در دوره های آموزشی را دارند. تأکید زیاد این افراد، حضور در کلاس های آموزش فن بیان و اعتماد به نفس در فردیس است، به این صورت که خود یا فرزندشان، در جلسه ی حضوری شرکت کرده و آموزش های جدی ببینند.

.

نیاز به آموزش جدی

وقتی با این افراد صحبت می کنیم (تلفنی یا حضوری)، متوجه می شویم که ذهنیت آنها اینست که آموزش غیرحضوری، تأثیرگذاریِ جلسات حضوری را ندارد و چون به دنبال بدست آوردن نتیجه هستند، تأکید دارند که آموزش آنها، حتماً حضوری باشد.

ما بر اساس تجربه مان، توضیح می دهیم که شروع آموزش، بهتر است بصورت غیرحضوری و در فضایی امن باشد. مثل فردی که علاقمند به یادگیری شناست و هیچوقت از همان ابتدا، وارد قسمت عمیق استخر نمی شود. حتماً >>این مقاله را بخوانید که نکات مهمی را توضیح داده ایم.

.

.

زمینه ی ذهنی این افراد از آموزش های غیرحضوری، تدریس ناقص و بی کیفیت مدارس در دوران کروناست. این مقایسه که البته ناخودآگاه صورت می گیرد، مانند شبیه دانستن بنز و پراید است. اگرچه هر دو، ۴ چرخ دارند و دنده و فرمان، اما کیفیت سواری آنها شبیه هم نیست. اگر از پراید خود راضی نیستید، بنز را هم نباید با همان نگاه ببینید. 

.

باشگاه فن بیان فردیس

نکته ی بعدی که بصورت مفصل در >> اینجا توضیح داده ایم، امکان شرکت در جلسات “باشگاه فن بیان فردیس” است که موضوع “نیاز به حضور در جمع” را پاسخ می دهد. پیشنهاد می کنیم برای استفاده ی بهینه از جلسات باشگاه فن بیان فردیس، ابتدا محتوای آموزشی را دریافت نمایید و پس از انجام تمرین، در جلسات حضوری نیز شرکت کنید. (روی تصویر زیر کلیک کنید)

.

.

 

آموزش حضوری در فردیس

به این ترتیب، شما می توانید یک محتوای کامل و حرفه ای برای تمرینات فن بیان خود در دست داشته باشید که هر زمان از روز فرصت داشتید، وارد آموزش مجازی شوید. بعد از تمرین هر یک از مهارت ها نیز، برای محک زدن خود، در جلسات باشگاه فن بیان فردیس شرکت می کنید و مهارت خود را تکمیل می نمایید.

.

.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *