باورها درباره پول

همه ی ما باورهایی را نسبت به پول در ذهنمان داریم و معمولاً تحت تأثیر اتفاقاتی که در اطرافمان می گذرد، آنها را تأیید می کنیم. باورهایی که می تواند:


در رابطه با موجودیت پول باشد، مثل اینکه بدون پول نمیشود کاری کرد،
در رابطه با ماهیت پول باشد، مثل اینکه پول چرک کف دست است،
در رابطه با هزینه کردن پول باشد، مثل اینکه پول به سرعت خرج می شود،
در رابطه با تأثیرات روانی پول باشد، مثل اینکه پول آدم رو بدجنس می کند،
در رابطه با تأثیرات معنوی پول باشد، مثل اینکه پول انسان را از خدا دور می کند،
و بسیاری موارد دیگر که هر یک می تواند درست یا نادرست باشد.


درآمد
همه ی ما ساعاتی از روز را صرف انجام کار و کسب درآمد می کنیم. ما برای امرار معاش نیازمند بدست آوردن پول هستیم. هر چه که در زندگی نیاز داریم، به نوعی بایستی خریداری کنیم و بابت آن، پول بپردازیم. توانایی خرید ما مستقیماً به میزان پول اندوخته مان وابسته است و سعی ما اینست که مقدار آن را افزایش دهیم تا برای تهیه ی مایحتاج زندگی مان، به راحتی عمل کنیم.
از این رو تمام تلاش ما اینست که میزان موجودی حساب خود را افزایش دهیم و برای این منظور به تلاش بیشتر، کار بیشتر و زمان بیشتر در کار روی می آوریم.
اما با این وجود هم، تغییر چندانی در میزان درآمد ما بدست نمی آید و همچنان شاهد آن هستیم که درآمد و وضعیت مالی مان تغییر چندانی نمی کند.

چرا پولدار نمی شویم
حقیقت اینست که میزان ورود پول در زندگی ما، وابسته به عوامل بسیاری ست که آگاهی یا عدم آگاهی از آنها می تواند دارایی مان را افزایش یا کاهش دهد.
مواقعی پیش می آید که شما پول زیادی را پس انداز می کنید، اما اتفاق ناخواسته ای باعث می شود که همه ی اندوخته تان از دست برود.
گاهی اوقات قرار است پولی به دستتان برسد، اما هر طور اقدام می کنید به سدی برمی خورید که مانع دستیابی شما به آن پول می شود.
حتی ممکن است از شغلتان بخاطر نوع کار و حقوق آن ناراضی باشید، اما هر طور حساب می کنید راهی برای تغییر شغل و گشایش کارتان نمی بینید.

پول انرژی ست
یکی از بزرگترین اسراری که در فیزیک کوانتوم کشف گردیده، ماهیتِ انرژی بودن تمام ذرات جهان است. در واقع اگر سطح جسمی را نگاه کنید، مولکولهای بهم پیوسته را می بینید، بعد از مولکولها، اتمها قرار دارند و اتمها چیزی جز گردش یک الکترون به دور هسته ی خود نیستند. این گردش، حاوی انرژی ست و به این ترتیب، تمام ذرات عالم، توده هایی از انرژی هستند.
شاید تصورش سخت باشد، فیزیک کوانتوم ما را به این شناخت رسانده که پول نیز نوعی انرژی ست که به سمت افراد می رود و یا از آنها دور می شود.

باور نسبت به پول
اما چه عاملی باعث می شود که این انرژی، کمتر یا بیشتر به سمت ما متمایل شود؟ پاسخ در قانون جذب نهفته ست. قانون جذب که از نیروی جاذبه ی هستی نشأت می گیرد، یکی از چهار نیروی حاکم بر جهان هستی ست. بر اساس این قانون، شرایط زندگی ما، برگرفته از باورهای ذهنی ماست که در ضمیر ناخودآگاه ما قرار دارد.
برای آگاهی کامل از قانون جذب و تسلط و بهره مندی از آن، می توانید دوره ی صوتی قانون جذب را از اینجا تهیه نمایید.
در واقع، این باورهای ذهنی ماست که باعث می شود موضوعاتی را در زندگی مان تجربه کنیم و شرایط و افرادی را در کنار خود داشته باشیم.
برای مطالعه ی بیشتر درباره موضوع باورها، می توانید این مقاله را مطالعه نمایید.
باورهای ذهنی ما اگر مثبت باشد _ مثل اینکه پول باعث خوشبختی ست _ ارتعاشی را به جهان ارسال می کند که انرژی پول را جذب می نماید. بالعکس اگر باور ذهنی ما نسبت به پول، یک باور منفی و تضعیف کننده باشد _مثل اینکه پول، باعث فساد می شود¬_ سنخیتی با این انرژی (پول) نداشته و آنرا دفع می نماید.

دستیابی به پول
برای دستیابی به پول بیشتر، بجای تلاش طاقت فرسای فیزیکی، کافیست روی باورهای خود نسبت به پول کار کنیم و با اصلاح آنها و البته کمی تلاش فیزیکی، شرایط مالی بهتری را بوجود آوریم.
در واقع، اصلاح باورهای ذهنی ما باعث می شود ضمیر ناخودآگاهمان رفتاری را در ما بوجود آورد که برخورداری از درآمد بیشتر، فرصتهای بهتر و اندوخته ی بیشتر را برایمان رقم بزند.

باورهای ضمیر ناخودآگاه
تغییر دادن یک باور که سالهاست در ضمیر ناخودآگاه تثبیت شده، کار ساده ای نیست. این باورها یک شبه بوجود نیامده که یک شبه نیز از بین برود و تغییر کند. اگر سالها شنیده اید و تکرار کرده اید که پول خوشبختی نمی آورد، این باور باعث می شود پول را بی ارزش بدانید و برای آن اهمیتی قائل نشوید. البته این، در لایه های درونی ذهنتان روی می دهد، در حالی که به زبان می گویید که پول را می خواهید.
برخی افراد ادعا می کنند که ما باورمان را نسبت به پول تغییر دادیم و هیچ تغییری در زندگی مالی مان روی نداد. این درست نیست. آنها توانسته اند فکرشان را تغییر دهند، آنهم برای لحظاتی.

واقعیت اینست که تغییر دادن باورهای ضمیر ناخودآگاه، کار ساده ای نیست و اگر چه بصورت ذهنی انجام می پذیرد، اما شاید از کار یدی نیز دشوارتر باشد.
با تغییر باورهای خود نسبت به پول، شاهد گشایشهای معجزه گونه ای در زندگی مالی مان خواهیم بود و راههایی که مدتها بسته به نظر می رسید، یک به یک گشوده می شوند. 

امیر احمدی


با تهیه ی دوره آموزشی باورهای ثروت ساز، چه چیزهایی بدست می آورید؟

 

۱-   10 جلسه آموزش ویدئویی جهت برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه درباره پول

۲-   8 جلسه آموزش صوتی قانون جذب

۳-   4 فایل صوتی از بهترین جملات انرژی بخش مثبت جهت برنامه ریزی ضمیر ناخودآگاه برای موفقیت

۴-   یک جلسه مشاوره رایگان ۳۰ دقیقه ای تلفنی (به درخواست شما)

۵-   ضمانت بازگشت وجه در صورت مفید نبودن

 

آنچه در ذهن ما نشدنی است، توسط افراد زیادی در حال انجام و بهره برداری ست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code