فن بیان و اعتماد به نفس فرزندان

فن بیان و اعتماد به نفس فرزندان، اولین و مهمترین مهارت کلیدی
برای موفقیت فرزندان ما در حال و آینده ی آنهاست. ویدئوی زیر را ببینید:

.

 

.

در این دوره، بچه ها چه چیزهایی یاد می گیرند؟

در دوره غیرحضوری “فن بیان و اعتماد به نفس فرزندان”، مهارتهای پایه ای و مهمی آموزش داده می شود که تقریباً تمام فرزندان ما (و حتی افراد بزرگسال) در آنها دچار مشکل هستند. برخی از این مهارتها عبارتند از:

۱- صدای واضح و رسا

۲- بیان شمرده شمرده

۳- افزایش دایره واژگان

۴- صحبت روان و راحت

۵- ساختار استاندارد در صحبت

۶- افزایش هوش کلامی

۷- درک رفتار کمرویی و پرخاشگری

۸- صحبت کردن با شهامت

۹- آشنایی با حقوق انسانی

۱۰- “نه گفتن” محترمانه

۱۱- ادب و نزاکت

۱۲- درخواست کردن محترمانه

۱۳- توانایی “نه” شنیدن

۱۴- افزایش عزت نفس

.
.
.. .
فن بیان و اعتماد به نفس فرزندان، چرا ضروریه؟

بهتره برای دریافت پاسخ، ویدئوی زیر را ملاحظه بفرمایید:

..
.
این دوره، مخصوص چه گروه سنی ست؟

آموزشها در دو رده سنی ۵ تا ۸٫۵ سال (کودکان) و ۹ تا ۱۳ سال (نوجوانان) ارائه می شود. محتوا و شیوه ی ارائه ی آموزش ها در این دو رده سنی، با یکدیگر متفاوت است.

.

برای تهیه محتوای کامل این آموزش، لطفاً روی یکی از لینک های زیر کلیک نمایید:

فرزند من بین ۵ تا ۸٫۵ سال هست (اینجا کلیک کنید)

فرزند من بین ۹ تا ۱۳ سال هست (اینجا کلیک کنید)

.

.

چه مدته این آموزش رو میدید؟

ما آموزش های مربوط به “فن بیان و اعتماد به نفس فرزندان” را از سال ۱۳۹۷ در فردیس کرج آغاز کردیم. سه دوره ی حضوری برگزار شد که نتایج فوق العاده ای برای بچه ها و اولیا به همراه داشت.

   
.
.

نظر اولیای تیام عزیز:

.

..

.در حال حاضر چطور آموزش میدید؟

کرونا باعث شد که درب موسسه، با فشار نهادهای نظارتی، بسته شود. اما قبل از ظهور کرونا، ما شیوه ی غیرحضوری آموزشها را نیز طراحی کرده بودیم.

ما بر اساس تجربه ی خود در برگزاری دوره های حضوری، به ساختاری رسیده ایم که تمام محتوا و تمرینات ارائه شده در دوره حضوری را بصورت غیرحضوری و با همان اثربخشی ارائه می نماید، در حالی که منافع بیشتری نیز دارد از جمله:

۱- ارتباط مستقیم و مداومی در طول دوره بین شرکت کننده و مدرس (از طریق تلگرام) برقرار است (در حالت آموزش خصوصی). به طوری که در هر ساعت از روز، پرسش و رفع اشکال وجود دارد.

۲- شرکت کننده دوره، هیچ جلسه ای را از دست نمی دهد، زیرا در هر ساعت از روز و در هر جایی، قادر است وارد کلاس مجازی شده و درسها و تمرینات آن روز را انجام دهد.

۳- آموزشها بصورت روزانه (بجای هفتگی) وجود دارد و تمرین شرکت کننده نیز بصورت روزانه برای مدرس ارسال می گردد (در حالت آموزش خصوصی) تا بررسی شود.

۴- قابلیت مرور چندین باره ی درسها و آموزشها (که بصورت پکیج کامل صوتی و تصویری ارائه شده است) وجود دارد، قابلیتی که در دوره حضوری امکانپذیر نیست.

۵- به دلیل ارائه ی هر روزه ی درسها، پیشرفت شرکت کنندگان بصورت قدم به قدم و ساده تر است.

۶- هزینه شرکت در دوره غیرحضوری، تقریباً یک سوم دوره حضوری ست.

۷- نیازی به رفت و آمد و اتلاف زمان برای حضور پیدا کردن در مکان کلاس نیست. از طرفی، ضرورتی ندارد که حتماً در محل سکونت خود بمانید. بعضی از شرکت کنندگان، همزمان با حضور در دوره ی آموزشی، به مسافرت هم رفته اند.

.
به این ترتیب، در حال حاضر این آموزش، به یکی از دو صورت زیر ارائه می شود:
۱- ارائه ی پکیج جامع آموزش فن بیان و اعتماد به نفس فرزندان، که تمام محتوای آموزشی را بصورت فیلم، صوت و اسلاید ارائه می نماید. مبلغ درج شده در قسمت پرداخت، هزینه ی تهیه ی همین پکیج آموزشی ست.
۲- دریافت پکیج جامع آموزشی همراه با ارتباط خصوصی با مدرس دوره جهت رفع اشکال و مربی گری مستقیم فراگیر و شرکت در تماس های تصویری گروهی، که هزینه ی این بخش، در تماس با مدرس دوره اعلام می گردد..
.

نظر نوجوانان شرکت کننده در دوره فن بیان:

.

.

برای تهیه محتوای کامل این آموزش، لطفاً روی یکی از لینک های زیر کلیک نمایید:

فرزند من بین ۵ تا ۸٫۵ سال هست (اینجا کلیک کنید)

فرزند من بین ۹ تا ۱۳ سال هست (اینجا کلیک کنید)

.

 

مگه میشه غیرحضوری هم فن بیان یاد گرفت؟

تجربه ی ما نشان داده که مطمئناً با روش مناسب می توان حتی نتیجه ی بهتر گرفت.

با توجه به اینکه آموزشهای ویدئویی، بصورت کاملاً اصولی و قابل فهم ضبط شده است و امکان مرور چندین باره ی آن، هم برای فرآگیر و هم اولیا وجود دارد، و از طرفی، تمام تمرینها در پکیج آموزشی، بصورت ویدئویی و واضح، توسط خودِ مدرس انجام شده است، یادگیری این مهارت را ساده و انجام تمرین ها را عملی کرده است.

البته در حالت خصوصی، بخاطر پشتیبانی کامل و تمام وقت مدرس دوره، تمام تمرینات فرآگیر، بررسی و تمام سوالات و ابهامات پاسخ داده می شود، و این حالت، یک تجربه ی فوق العاده از یادگیری را فراهم می کند، کما اینکه نتایج آموزشهای ما، گواه بر آنست.

.

نظر اولیای نوال و نهال عزیز:
.
.
.
نظر اولیای امیرحسین عزیز:
.
.
نظر اولیای طاها ی عزیز:
.
.

.

برای تهیه محتوای کامل این آموزش، لطفاً روی یکی از لینک های زیر کلیک نمایید:

فرزند من بین ۵ تا ۸٫۵ سال هست (اینجا کلیک کنید)

فرزند من بین ۹ تا ۱۳ سال هست (اینجا کلیک کنید)

.

 

این آموزش چقدر زمان می بره؟

طول دوره مقدماتی “فن بیان و اعتماد به نفس فرزندان”، ۲۸ روز است که برای هر روز، درس جدید و مجموعه ای از تمرینات به شکل بازی طراحی شده است، به صورتی که برای برخی بچه ها سرگرم کننده است.

بعد از ورود به دوره، به قدری همه چیز واضح و گویاست که تقریباً سوالی برای اولیا باقی نمی ماند و نحوه ی انجام تمرینات نیز نشان داده شده است.

.
..

.

آموزش شما چه فرقی با سایر موسسات داره؟
به طور قطع ادعا می کنیم که محتوای آموزشی دوره “فن بیان و اعتماد به نفس فرزندان” و نحوه ی پشتیبانی ما در کشور، کم نظیر است.
محتوایی در کلاس جهانی و رده اول کشور، به همراه پشتیبانی تمام وقت (در حالت خصوصی) مدرسِ با تجربه، این دوره را بسیار اثرگذار و ارزشمند کرده است. رزومه ی مدرس دوره را با کلیک روی اینجا ببینید.
.

نظر اولیای باران عزیز:

.

.
هزینه ی این دوره چقدره؟
ارزش واقعی این دوره ی آموزشی، ۱،۲۵۰،۰۰۰ تومان است که به زودی به این مبلغ خواهد رسید.
اما با توجه به زمان ثبت نام شما، درصدی تخفیف روی این مبلغ وجود دارد که در قسمت پرداخت وبسایت قابل مشاهده است. شما با پرداخت این مبلغ، به کل پکیج آموزشی دوره جامع “فن بیان و اعتماد به نفس نوجوانان” دسترسی پیدا می کنید..

.

برای تهیه محتوای کامل این آموزش، لطفاً روی یکی از لینک های زیر کلیک نمایید:

فرزند من بین ۵ تا ۸٫۵ سال هست (اینجا کلیک کنید)

فرزند من بین ۹ تا ۱۳ سال هست (اینجا کلیک کنید)

.

.

در چه محدوده ی جغرافیایی آموزش می دید؟

یکی از دلایل ارائه ی غیرحضوری این آموزش، امکان دسترسی تمام فرزندان ایران زمین، در اقصی نقاط ایران و جهان است. هیچ محدودیتی در دریافت آموزش وجود ندارد.

در حال حاضر، با افتخار، از نقاط مختلف کشور از جمله اصفهان، همدان، جیرفت، ساری، خرم آباد، نهاوند، کرج و تهران، در این دوره شرکت کرده اند و این مایه ی مباهات ماست و از این بابت خوشحالیم.

 

نظر اولیای محمد جواد عزیز:

.
.
.
آیا آموزش این دوره، آنلاین نیست؟
آموزش آنلاین، به معنای ارتباط مستقیم و تصویری با مربی در حین آموزش وجود ندارد.
بدین لحاظ، آموزش های دوره، آنلاین نیست زیرا:
.

۱- در حالت آموزش آنلاین، بخاطر وجود مشکلات متعدد در سرعت و کیفیت اینترنت کشور، معمولاً صدا و تصویر مربی قطع و وصل می شود و این موضوع، باعث حواس پرتی دانش آموز می گردد. در حالی که در حالت غیرحضوری، یکبار فایل آموزشی دانلود می شود و می تواند بدون قطع و وصل، از طریق تلویزیون خانه، پخش شود.

۲- دوم اینکه، در حالت آنلاین یا حتی در کلاس حضوری، ممکن است حواس دانش آموز به هر دلیل برای لحظاتی پرت شود و متوجه محتوای آموزش نگردد. فایلهای ویدئویی این امکان را به دانش آموز می دهد که تمام آموزش را، بارها و بارها مرور نماید.

۳- دلیل بعدی اینست که در کلاس های آنلاین و همینطور کلاس های حضوری، توجه و حضور اولیا وجود ندارد. به همین دلیل، بیشتر اولیا از مطالب درسی آگاهی ندارند و نمی توانند کمک شایانی به فرزندشان نمایند. اما با وجود فایل های ویدئویی، اولیا نیز می توانند در جریان آموزش قرار گیرند.

.
به عبارت دیگر، تمامی نواقص کلاسهای حضوری و آنلاین در آموزشهای ما برطرف شده است و یادگیری بهتر و موثرتری صورت می گیرد.
تنها نکته ی باقی مانده، امکان رفع اشکال و پرسش و پاسخ اولیا و دانش آموز از مربی است که این امر، در تماس های تصویری هفتگی و همینطور در پشتیبانی تمام وقت و کامل مربی که از طریق شبکه های اجتماعی صورت می گیرد (در حالت خصوصی)، به شکل بهتر و کامل تری انجام می گیرد.
.
.
نظر نهال و باران عزیز درباره دوره:
.
.
.
روند ثبت نام به چه صورت است؟
به دو شکل می توانید در این دوره ی آموزشی ثبت نام نمایید و به محتوا دسترسی یابید:
۱- خرید از وبسایت و دسترسی به لینک های دانلود دوره
۲- پرداخت کارت به کارت و ورود به کانال تلگرام اختصاصی دوره
.
اگر از حالت اول استفاده می نمایید، بایستی محتوا را به ترتیب و با دقت در سیستم خود ذخیره نمایید و هر روز، فقط درس همان روز را باز نمایید و به فرزند خود نشان دهید.
اگر از حالت دوم استفاده می نمایید، بایستی یک پیام به آیدی amirahmadi_59 تلگرام کرده و درخواست ارسال “شماره کارت” نمایید. پس از ارسال فیش واریزی، به کانال اختصاصی دوره هدایت می شوید.
.
.
.

نظر ستایش و سلمای عزیز درباره دوره:

.

برای تهیه محتوای کامل این آموزش، لطفاً روی یکی از لینک های زیر کلیک نمایید:

فرزند من بین ۵ تا ۸٫۵ سال هست (اینجا کلیک کنید)

فرزند من بین ۹ تا ۱۳ سال هست (اینجا کلیک کنید).

.

.
پشتیبانی شما در حالت خصوصی دوره، به چه صورته؟
پشتیبانی به این شکل است که در تمام ۲۸ روز دوره، تمرینات هر روزه ی بچه ها را برای مدرس دوره، ارسال می نمایید و مدرس دوره، تک تک این تمرینات را بررسی می کند و در مورد نحوه ی انجام آن، بازخورد می دهد و هر جا نیاز به بهبود و اصلاح بود، توضیحات لازم را ارائه می نماید.
همچنین در حالت خصوصی دوره، حداقل سه تماس تصویری برقرار می گردد که در این تماس، چند نفر دیگر از شرکت کنندگان دوره نیز حضور دارند.
در تماس های تصویری، مدرس دوره با تک تک بچه ها صحبت می کند و تکنیک های دوره را مرور می نمایند.
.
                                  
مزیت دیگر این تماس اینست که ارتباط بچه ها با هم در تماس های تصویری برقرار می گردد و بچه ها با هدایت مدرس دوره، تلاش می کنند تا مهارتهای فراگرفته شده را در ارتباط با یکدیگر به کار ببرند.

.

برای تهیه محتوای کامل این آموزش، لطفاً روی یکی از لینک های زیر کلیک نمایید:

فرزند من بین ۵ تا ۸٫۵ سال هست (اینجا کلیک کنید)

فرزند من بین ۹ تا ۱۳ سال هست (اینجا کلیک کنید).

.

..

.

اگه فرزندم از این آموزش استفاده نکنه چی میشه؟

فرزند شما، با یادگیری مهارت های این دوره ی آموزشی، علاوه بر اینکه در ارتباط با اولیا و دیگران، مسائل و مشکلاتِ معمولِ نوجوانان را نخواهد داشت، همچنین بسیاری از اختلالات درونی خود را حل و فصل و برطرف خواهد کرد.

شما می توانید با کمک گرفتن از این آموزشهای ساده و کاربردی، فرزندتان را برای داشتن یک اعتماد به نفس بهتر، یاری کنید و از بسیاری از مشکلات، جلوگیری نمایید.

بسیاری از جوانان امروز، بخاطر اینکه در سنین پایین تر، روی اعتماد به نفس خود کار نکردند، برای پیدا کردن شغل، همسر دلخواه و مستقل شدن از خانواده، دچار مشکلات متعددی هستند.

.

نظر اولیای مه نگار عزیز:

.

.

بعداً اقدام به تهیه می کنم …

دوست خوبم! هزینه کردن برای آموزش، سرمایه گذاریست. کاری که ده ها برابر به سوی شما باز می گرداند (بصورت آرامش، کاهش هزینه های خرید، کاهش دردسرها و …)

شما بسیار بیشتر از این مبالغ را برای فرزند خود هزینه می کنید، ولی تاثیرات آن موقتی و گذراست و از طرفی، بخاطر اعتماد به نفس ضعیف فرزندتان، مجبور به خریدهای غیرلازم نیز می شوید.

اما  مهارتهای فن بیان و اعتماد به نفس، برای همیشه به کمک فرزند شما خواهد آمد و در شرایط لازم، مانند یک ابزار مناسب در دست فرزند شماست و جلوی بسیاری از مشکلات معمول را خواهد گرفت. پس فرصت را غنیمت بشمارید و سریعاً اقدام نمایید.

.

نظر اولیای سوگل عزیز:

.

.

اگر راضی کننده نبود چی؟

ما از تأثیرات آموزش های خود مطمئن هستیم و بخاطر همین، تمام آموزش های ما، با ضمانت اثرگذاری ارائه می شود.

اگر از این محصول استفاده کردید و بعد از بکارگیری تمرینات ساده ی آن، به نظرتان رسید که مفید نبود، می توانید درخواست بازگشت وجه دهید و به سرعت وجه خود را دریافت نمایید.

.

برای تهیه محتوای کامل این آموزش، لطفاً روی یکی از لینک های زیر کلیک نمایید:

فرزند من بین ۵ تا ۸٫۵ سال هست (اینجا کلیک کنید)

فرزند من بین ۹ تا ۱۳ سال هست (اینجا کلیک کنید).

.

.

.

.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code