فن بیان و اعتماد به نفس فرزندان

برخی از پیامدهای ضعف در فن بیان و اعتماد به نفس فرزندان:

 1. بیانِ ناواضحِ کلمات و بکار بردن جملات مبهم
 2. ناتوانی در انتقال منظور خود و کلافه شدن
 3. ضعف در برقراری ارتباط با هم سن و سالان
 4. ناتوانی در درخواست های عادی از معلم یا دوستان
 5. خجالتی بودن و کم رویی در برخورد با دیگران
 6. ناتوانی در گرفتنِ حق خود
 7. دنباله رو بودن و عدم استقلال فکری
 8. ناآگاهی از حق و حقوق طبیعی خود
 9. دیده نشدن و به حساب نیامدن در جمع
 10. ناتوانی در “نه” گفتن و انجامِ کارِ نادلخواه
 11. نیاز شدید به تأیید دیگران و ترس از طرد شدن
 12. بی ادبی و پرخاشگری

.

آموزش “تربیت هوشمندانه فرزند” برای خودِ شما اولیاست.

.

.

فن بیان و اعتماد به نفس، اولین و مهمترین مهارت کلیدی برای موفقیت فرزندان ما در حال و آینده ی آنهاست. ویدئوی زیر را ببینید:

.

در این دوره، بچه ها چه چیزهایی یاد می گیرند؟

در دوره مقدماتی “فن بیان و اعتماد به نفس کودکان”، مهارتهای پایه ای و مهمی آموزش داده می شود که تقریباً تمام فرزندان ما (و حتی افراد بزرگسال) در آنها دچار مشکل هستند. برخی از این مهارتها عبارتند از:

۱- صدای واضح و رسا

۲- بیان شمرده شمرده

۳- افزایش دایره واژگان

۴- صحبت روان و راحت

۵- ساختار استاندارد در صحبت

۶- افزایش هوش کلامی

۷- درک رفتار کمرویی و پرخاشگری

۸- صحبت کردن با شهامت

۹- آشنایی با حقوق انسانی

۱۰- “نه گفتن” محترمانه

۱۱- ادب و نزاکت

۱۲- درخواست کردن محترمانه

۱۳- توانایی “نه” شنیدن

۱۴- افزایش عزت نفس

.

.

فن بیان و اعتماد به نفس کودکان، چرا ضروریه؟

بهتره برای دریافت پاسخ، ویدئوی زیر را ملاحظه بفرمایید:

..
.
این دوره، مخصوص چه گروه سنی ست؟

آموزشها در دو رده سنی ۵ تا ۸٫۵ سال (کودکان) و ۹ تا ۱۴ سال (نوجوانان) ارائه می شود. شیوه ی ارائه ی آموزش ها در این دو رده سنی، اندکی با یکدیگر متفاوت است.

.

.

چه مدته این آموزش رو میدید؟

ما آموزش های مربوط به “فن بیان و اعتماد به نفس کودکان” را از سال ۱۳۹۷ در فردیس کرج آغاز کردیم. سه دوره ی حضوری برگزار شد که نتایج فوق العاده ای برای بچه ها و اولیا به همراه داشت.

 

.
.

نظر اولیای تیام عزیز:

.

..

.در حال حاضر چطور آموزش میدید؟

کرونا باعث شد که درب موسسه، با فشار نهادهای نظارتی، بسته شود. اما قبل از ظهور کرونا، ما شیوه ی غیرحضوری آموزشها را نیز طراحی کرده بودیم.

ما بر اساس تجربه ی خود در برگزاری دوره های حضوری، به ساختاری رسیده ایم که تمام محتوا و تمرینات ارائه شده در دوره حضوری را بصورت غیرحضوری و با همان اثربخشی ارائه می نماید، در حالی که منافع بیشتری نیز دارد از جمله:

۱- ارتباط مستقیم و مداومی در طول دوره بین شرکت کننده و مدرس (از طریق شبکه های مجازی) برقرار است. به طوری که در هر ساعت از روز، پرسش و رفع اشکال وجود دارد.

۲- شرکت کننده دوره، هیچ جلسه ای را از دست نمی دهد، زیرا در هر ساعت از روز و در هر جایی، قادر است وارد کلاس مجازی شده و درسها و تمرینات آن روز را انجام دهد.

۳- آموزشها بصورت روزانه (بجای هفتگی) وجود دارد و تمرین شرکت کننده نیز بصورت روزانه برای مدرس ارسال می گردد تا بررسی شود.

۴- قابلیت مرور چندین باره ی درسها و آموزشها (که بصورت پکیج کامل صوتی و تصویری ارائه شده است) وجود دارد، قابلیتی که در دوره حضوری امکانپذیر نیست.

۵- به دلیل ارائه ی هر روزه ی درسها، پیشرفت شرکت کنندگان بصورت قدم به قدم و ساده تر است.

۶- هزینه شرکت در دوره غیرحضوری، تقریباً یک سوم دوره حضوری ست.

۷- نیازی به رفت و آمد و اتلاف زمان برای حضور پیدا کردن در مکان کلاس نیست. از طرفی، ضرورتی ندارد که حتماً در محل سکونت خود بمانید. بعضی از شرکت کنندگان، همزمان با حضور در دوره ی آموزشی، به مسافرت هم رفته اند.

.
به این ترتیب، در حال حاضر این آموزش به صورت:
دریافت پکیج جامع آموزشی برای ۲۸ روز آموزش و تمرین است که در صورت درخواستِ شما، همراه با پشتیبانی مدرس جهت رفع اشکال و کمک به انجام بهتر تمرینات نیز وجود دارد.
.

نظر شرکت کننده در دوره فن بیان:

.
مگه میشه غیرحضوری هم فن بیان یاد گرفت؟

تجربه ی ما نشان داده که مطمئناً با روش مناسب می توان حتی نتیجه ی بهتر گرفت. لطفاً به توضیحات زیر گوش دهید:

.

با توجه به اینکه آموزشهای ویدئویی، بصورت کاملاً اصولی و قابل فهم ضبط شده است و امکان مرور چندین باره ی آن، هم برای فرآگیر و هم اولیا وجود دارد، و از طرفی، تمام تمرینها در پکیج آموزشی، بصورت ویدئویی و واضح، توسط خودِ مدرس انجام شده است، یادگیری این مهارت را ساده و انجام تمرین ها را عملی کرده است.

البته بخاطر پشتیبانی کامل و تمام وقت مدرس دوره، تمام تمرینات فرآگیر، بررسی و تمام سوالات و ابهامات پاسخ داده می شود، و این حالت، یک تجربه ی فوق العاده از یادگیری را فراهم می کند، کما اینکه نتایج آموزشهای ما، گواه بر آنست.

.

نظر اولیای نوال و نهال عزیز:
.
.
.
رضایت اولیای امیرحسین عزیز:
.
.
نظر اولیای طاها ی عزیز:
.
.
این آموزش چقدر زمان می بره؟

طول دوره مقدماتی “فن بیان و اعتماد به نفس کودکان”، ۲۸ روز است که برای هر روز، درس جدید و مجموعه ای از تمرینات به شکل بازی طراحی شده است، به صورتی که برای برخی بچه ها سرگرم کننده است.

بعد از ورود به دوره، به قدری همه چیز واضح و گویاست که تقریباً سوالی برای اولیاء باقی نمی ماند و نحوه ی انجام تمرینات نیز نشان داده شده است.

.
..

.

آموزش شما چه فرقی با سایر موسسات داره؟
به طور قطع ادعا می کنیم که محتوای آموزشی دوره “فن بیان و اعتماد به نفس کودکان” و نحوه ی پشتیبانی ما در کشور، کم نظیر است.
محتوایی در کلاس جهانی و رده اول کشور، به همراه پشتیبانی تمام وقت مدرسِ با تجربه ی دوره (نه فرد دیگری)، این دوره را بسیار اثرگذار و ارزشمند کرده است. 
.

نظر اولیای باران عزیز:

.

.
مدرس این دوره کیست؟ .

ویدئوی زیر، بخشی از فعالیتهای مدرس دوره است. رزومه ی کامل تر ایشان را با کلیک روی اینجا ببینید.

.
هزینه ی این دوره چقدره؟
ارزش واقعی این دوره ی آموزشی، ۱،۹۰۰،۰۰۰ تومان است که به زودی به این مبلغ خواهد رسید. اما با توجه به زمانِ ثبت نام شما، درصدی تخفیف روی این مبلغ وجود دارد.
مبلغی که در صفحه ی محصول قرار گرفته، مربوط به هزینه ی پکیج آموزشی این دوره است که پس از پرداخت، در دسترس شما قرار خواهد گرفت.
پس از دریافتِ این محصول، در صورت تمایل به استفاده از پشتیبانی، می توانید مطابق با توضیحات ارائه شده، با همکاران ما تماس بگیرید و با پرداخت هزینه ی پشتیبانی، این خدمت را نیز فعال نمایید.
.
.
چه هدایایی داره؟

همراه با این محصولِ آموزشی، دو هدیه ی ارزشمند نیز به شما تقدیم خواهد شد. جهت مشاهده ی توضیحات این دو هدیه، روی لینک آنها بزنید:

 

هدیه ۱: دوره مقدماتی “عزت نفس” ویژه اولیاء

هدیه ۲: کتاب الکترونیکی “فن بیان و اعتماد به نفس فرزندان”

.

.
در چه محدوده ی جغرافیایی آموزش می دید؟

یکی از دلایل ارائه ی غیرحضوری آموزش فن بیان کودکان، امکان دسترسی تمام فرزندان ایران زمین، در اقصی نقاط جهان است. هیچ محدودیتی در دریافت آموزش از طرف ما وجود ندارد.

در حال حاضر، با افتخار، از نقاط مختلف کشور از جمله اصفهان، همدان، جیرفت، ساری، اردبیل، خرم آباد، نهاوند، کرج، تهران و حتی خارج از کشور نیز در این دوره شرکت کرده اند و این مایه ی مباهات ماست و از این بابت خوشحالیم.

 

نظر اولیای محمد جواد عزیز:

.
.
.
آیا آموزش این دوره، آنلاین نیست؟
آموزش آنلاین، به معنای ارتباط مستقیم و تصویری با مربی در حین آموزش وجود ندارد.
بدین لحاظ، آموزش های دوره، آنلاین نیست زیرا:
.

۱- در حالت آموزش آنلاین، بخاطر وجود مشکلات متعدد در سرعت و کیفیت اینترنت کشور، معمولاً صدا و تصویر مربی قطع و وصل می شود و این موضوع، باعث حواس پرتی دانش آموز می گردد. در حالی که در حالت غیرحضوری، یکبار فایل آموزشی دانلود می شود و می تواند بدون قطع و وصل، از طریق تلویزیون خانه، پخش شود.

۲- دوم اینکه، در حالت آنلاین یا حتی در کلاس حضوری، ممکن است حواس دانش آموز به هر دلیل برای لحظاتی پرت شود و متوجه محتوای آموزش نگردد. فایلهای ویدئویی این امکان را به دانش آموز می دهد که تمام آموزش را، بارها و بارها مرور نماید.

۳- دلیل بعدی اینست که در کلاس های آنلاین و همینطور کلاس های حضوری، توجه و حضور اولیا وجود ندارد. به همین دلیل، بیشتر اولیا از مطالب درسی آگاهی ندارند و نمی توانند کمک شایانی به فرزندشان نمایند. اما با وجود فایل های ویدئویی، اولیا نیز می توانند در جریان آموزش قرار گیرند.

.
به عبارت دیگر، تمامی نواقص کلاسهای حضوری و آنلاین در آموزشهای ما برطرف شده است و یادگیری بهتر و موثرتری صورت می گیرد.
تنها نکته ی باقی مانده، امکان رفع اشکال و پرسش و پاسخ اولیا و دانش آموز از مربی است که این امر، در پشتیبانی تمام وقت و کامل مربی که از طریق شبکه های اجتماعی صورت می گیرد، به شکل بهتر و کامل تری انجام می شود.
.
.
نظر نهال و باران عزیز درباره دوره:
.
.
.
روند ثبت نام به چه صورت است؟
برای ثبت نام در دوره و دسترسی به محتوا، می توانید با کلیک روی آیکن “پرداخت کارت به کارت” در ابتدای این صفحه، مبلغ درج شده در محصول را کارت به کارت نمایید و پس از واریز به کارت، تصویرِ رسیدِ واریزی را در تلگرام، به شماره ۰۹۱۹۰۳۵۵۷۲۴ و یا آیدی >> hoosh59 ارسال نمایید و سپس به کانال تلگرام اختصاصی دوره هدایت شوید.
.
.

نظر ستایش و سلمای عزیز درباره دوره:

.

 .
پشتیبانی شما به چه صورته؟
پشتیبانی به این شکل است که در تمام ۲۸ روز دوره، تمرینات روزانه ی بچه ها را برای مدرس دوره، ارسال می نمایید و مدرس دوره، تک تک این تمرینات را بررسی می کند و در مورد نحوه ی انجام آن، بازخورد می دهد و هر جا نیاز به بهبود و اصلاح بود، توضیحات لازم را ارائه می نماید.
.
.
اگه فرزندم از این آموزش استفاده کنه چی میشه؟

 فرزند شما، با یادگیری مهارت های این دوره ی آموزشی، علاوه بر اینکه در ارتباط با شما و دیگران، مسائل و مشکلاتِ معمولِ کودکان را نخواهد داشت، همچنین بسیاری از اختلالات درونی خود را حل و فصل و برطرف خواهد کرد.

شما می توانید با کمک گرفتن از این آموزشهای ساده و کاربردی، فرزندتان را برای داشتن یک اعتماد به نفس بهتر، یاری کنید و از بسیاری از مشکلات معمول بچه ها، جلوگیری نمایید. مشکلاتی مثل:

 1. بیانِ ناواضحِ کلمات و بکار بردن جملات مبهم
 2. ناتوانی در انتقال منظور خود و کلافه شدن
 3. ضعف در برقراری ارتباط با هم سن و سالان
 4. ناتوانی در درخواست های عادی از معلم یا دوستان
 5. خجالتی بودن و کم رویی در برخورد با دیگران
 6. ناتوانی در گرفتنِ حق خود
 7. دنباله رو بودن و عدم استقلال فکری
 8. ناآگاهی از حق و حقوق طبیعی خود
 9. دیده نشدن و به حساب نیامدن در جمع
 10. ناتوانی در “نه” گفتن و انجامِ کارِ نادلخواه
 11. نیاز شدید به تأیید دیگران و ترس از طرد شدن
 12. بی ادبی و پرخاشگری

بسیاری از جوانان امروز، بخاطر اینکه در سنین پایین تر، روی فن بیان و اعتماد به نفس خود کار نکردند، برای پیدا کردن شغل، همسر دلخواه و مستقل شدن از خانواده، دچار مشکلات متعددی هستند و البته این مشکلات، برای فرزند شما رخ نخواهد داد.

.

نظر اولیای مه نگار عزیز:

.

.

می ترسم نتونه تمریناتش رو انجام بده

این نگرانی بخاطر عدم شناخت شما از اوست. درسها و تمریناتِ دوره، بر اساس تجارب چندین ساله ی ما و به شکل بازی و سرگرمی طراحی شده است. مطمئناً همانطور که روی دهها نفر دیگر جواب داده، روی فرزند شما نیز مؤثر است.

شما بایستی با شناخت علاقمندی فرزندتان، به شکل مناسب او را تشویق کنید تا هر روز، تمرینات و بازی های دوره را انجام دهد. می توانید تفریح او را به بعد از انجام تمرینات موکول کنید تا با شوق بیشتر، تمرین انجام دهد (بسیار مهم).

برای اطمینان از تأثیرگذاری این آموزش، پیشنهاد می کنم وارد دوره ی نیمه رایگان فن بیان کودکان شوید و فرزند خود و روشِ ما را تست نمایید و در صورت مؤثر بودن، بدون درنگ، وارد آموزش ۲۸ روزه شوید که مطمئناً بسیار تأثیرگذارتر و ماندگارتر خواهد بود.

 >> توضیحات دوره نیمه رایگان کودکان (کلیک کنید) <<

.

.
هزینه ی دوره برایم بالاست

هر چند که آموزشِ خوب، قیمت ندارد و می تواند تا ده ها برابر هزینه ی خود را به طرق مختلف برگرداند، اما برای کمک به عزیزانی که برای آینده ی فرزندشان اهمیت قائلند، ولی بخاطر محدودیت های مالی، قادر به پرداخت یکجای هزینه دوره نیستند، شرایط “پرداخت اقساط” در نظر گرفته شده است.

برای استفاده از این شرایط، لطفاً عبارت “شرایط اقساط دوره کودکان” را در تلگرام به آیدی >>(hoosh59) و یا در ایتا به آیدی >>(bayan_ahmadi) ارسال بفرمایید تا برای استفاده از دوره، راهنمایی شوید.

.

.

بعداً اقدام به تهیه می کنم …

دوست خوبم! هزینه کردن برای آموزش، سرمایه گذاریست. کاری که ده ها برابر به سوی شما باز می گرداند (بصورت آرامش، کاهش هزینه های خرید، کاهش دردسرها و …)

شما بسیار بیشتر از این مبالغ را برای فرزند خود هزینه می کنید، ولی تاثیرات آن موقتی و گذراست و از طرفی، بخاطر اعتماد به نفس ضعیف فرزندتان، مجبور به خریدهای غیرلازم نیز می شوید.

اما  مهارتهای فن بیان و اعتماد به نفس، برای همیشه به کمک فرزند شما خواهد آمد و در شرایط لازم، مانند یک ابزارِ مناسب در دست اوست و جلوی بسیاری از مشکلات معمول را خواهد گرفت. پس فرصت را غنیمت بشمارید و سریعاً اقدام نمایید.

.

نظر اولیای سوگل عزیز:

.

.
اگر راضی کننده نبود چی؟

ما از تأثیرات آموزش های خود مطمئن هستیم و بخاطر همین، تمام آموزش های ما، با ضمانت اثرگذاری ارائه می شود.

اگر از این محصول استفاده کردید و بعد از بکارگیری تمرینات ساده ی آن، به نظرتان رسید که مفید نبود، می توانید درخواست بازگشت وجه دهید و به سرعت وجه خود را دریافت نمایید.

.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *