تسهیل در خرید دوره ها

به منظور کمک به افرادی که علاقمند به یادگیری اند، اما به دلایلی نمی توانند هزینه ی دوره های آموزشی ما را پرداخت نمایند، طرحی را اجرا کرده ایم که به شکل بسیار ساده می تواند راهگشا باشد و نهایتاً به درآمد نیز منتهی گردد.

.

لطفاً داستان مهیار را با دقت بخوانید

مهیار به خانواده ش خیلی علاقه داشت، اگرچه شاغل بود، اما درآمدش کفاف زندگیش رو نمی داد. مثل بقیه ی آدما، دوست داشت زندگی بهتری رو برای خود و خانواده ش بسازه. درآمدش کافی نبود تا به خواسته هاش برسه. توی ارتباط با خانواده و اطرافیان، مدام به مشکلاتی برمی خورد که اذیتش می کرد. ذهنش درگیر بود، اما دوست داشت پیشرفت کنه، هم به لحاظ آرامش ذهنی، هم ارتباط با دیگران و هم کسب درآمد. 

برای حل مسائل پیش رو، فکرای زیادی به ذهنش می رسید، اما وقتی میخواست اقدام کنه، یا خجالت می کشید، یا بلد نبود چی بگه و یا بد عمل می کرد. اون میدونست که یادگیری و آموزش، چقدر مهمه و اگه میخواد پیشرفتی رو در یک زمینه تجربه کنه، باید بیشتر یاد بگیره.

بارها پیش اومد که مهیار می خواست تو یه دوره ی آموزشیِ مناسب، شرکت کنه و از یه مربیِ با تجربه کمک بگیره، اما هر بار که قصد سرمایه گذاری روی خودش رو داشت، پولش قبلاً یه جای دیگه خرج شده بود، یا اینکه قرار بود برای یه کار واجب تر هزینه بشه و بخاطر همین، از شرکت تو اون دوره ی آموزشی، منصرف می شد. مهیار می دونست که باید بودجه ای رو برای آموزشِ خودش کنار بذاره، ولی ماه ها و سالها می گذشت و اون، به دلایل مختلف نمی تونست اینکار رو انجام بده.

.

.

به نظرش اومد که چقدر برای بقیه ی چیزا، راحت پول میده، ولی نوبت به آموزش و یادگیری که میشه، چرتکه میندازه و “دو دو تا چهار تا” می کنه. حس کرد یکی در درونش میگه: “دلیل مشکلات زندگیت هم همینه”.

تو این فکر بود که از اوقات فراغتش هم استفاده کنه و یه درآمد اضافه تر بسازه. نمی تونست و نمی خواست سرِ کارِ دیگه ای بره. اون میخواست یه شغل دومِ راحت داشته باشه که وابسته به زمان و مکان نباشه، هر جایی بتونه انجامش بده و یه درآمدِ هر چند مختصر ازش بدست بیاره.

.

کسب درآمد در خانه

تا اینکه با طرحِ “شات” که مربوط به موسسه ی “تابش” بود، آشنا شد. اگر چه با این طرح می تونست شغل دومی داشته باشه که براش درآمدزا هست، ولی شرایط خاصی فراهم شده بود که می تونست بدون هزینه، وارد آموزش هایی بشه که سالها عقب می انداخت.

در واقع در اون طرح، قرار بود مهیار، هم به افراد علاقمند به یادگیری و پیشرفت کمک کنه تا با آموزشِ خوب آشنا بشن و هم با ثبت نامِ اونها، خودش هم بتونه واردِ آموزشِ مورد نظرش بشه. به این ترتیب که با ثبت نام افرادی که مهیار معرفی می کرد، اعتبارِ قابل توجهی برای اون منظور می شد که می تونست با استفاده از اعتبار آموزشی خودش، وارد دوره های مورد نظر بشه.

.

.

سه مزیت بزرگ طرح

این فعالیت فرهنگی برای مهیار، هم باعث شد از اوقات فراغتش، درآمد بسازه و هم دسترسی به آموزش های تخصصی براش فراهم بشه. به این ترتیب، طبق توضیحات کاملی که در لینک مربوطه خواهد آمد، مهیار مختار بود که حق الزحمه ی خودش رو به دو صورت دریافت کنه:

  • بصورت نقد، معادل ۱۰ درصد مبلغ ثبت نام افراد
  • بصورت اعتبار آموزشی، معادل ۲۰ درصد از مبلغ ثبت نام افراد

 

مهیار بخاطر ۳ مزیتِ بزرگِ طرح، واردش شد:

  1. بهش احساسِ مفید بودن برای جامعه رو می داد، چون قرار بود به دیگران هم کمک کنه،
  2. دوم اینکه، بخاطر اون همکاری، می تونست بدون پرداخت پول، به آموزش های گران قیمت دسترسی پیدا کنه،
  3. و نهایتاً، اگه دلش میخواست، می تونست درآمد هم داشته باشه.

.

>> توضیحات کسب درآمد در خانه بدون سرمایه اولیه <<

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *