مربی فن بیان کودکان

چرا دوره ی تربیت مربی فن بیان کودکان گزینه ی مناسبی ست؟

 

شاید بصورت اتفاقی وارد این صفحه شده باشید، اما جای خوشحالی ست که توضیحات یکی از بهترین و کم هزینه ترین دوره های تربیت مربی فن بیان کودکان را مشاهده خواهید کرد. دوره ای که با ۴ مزیت مهمش، تفاوت فاحشی با سایر دوره ها دارد و شما نیز این را تأیید خواهید کرد.

.

.

.

من کی هستم؟

  • نویسنده ی ۷ عنوان کتاب موفقیت از جمله کتاب “فن بیان و اعتماد به نفس فرزندان”
  • بنیان گذار موسسه آموزشی “تابش فناوری انسان هوشمند” 
  • نویسنده ی بیش از ۱۵۰ مقاله آموزشی
  • عضو باشگاه مدرسین شرکت همراه اول
  • سخنران ده ها سمینار و کارگاه‌ آموزشی در کشور

 

لطفاً کلیپ معرفی زیر را ملاحظه بفرمایید:

.

 

چهار (۴) مزیت مهم این دوره

توضیحات صوتی من درباره دوره تربیت مربی فن بیان کودکان را بشنوید.

 

.

.

.
۱- محتوای آماده برای ارائه به بچه ها
اولین موضوعی که ذهن شما را درگیر کرده و به سمت یادگیری این آموزش سوق داده است، تکنیک هایی ست که بایستی به بچه ها آموزش دهید. حتی شاید مشکلات بچه ها را می دانید، اما اینکه به چه شکلی می شود این مشکلات را برطرف کرد و به آنها توانمندی داد، بسیار ظریف و تعیین کننده است.
شما یک محتوای حرفه ای و آماده دریافت می کنید که سالهاست در حالِ آموزش دادن آن هستیم و رضایت نزدیک به صددرصدی را بدست آورده است (همانطور که در نظرات اولیا و کودکانِ شرکت کننده خواهید دید). این محتوا، برای دو رده سنی ۵ تا ۸ سال و ۹ تا ۱۴ سال طراحی و اجرا شده است و در دسترس شما قرار خواهد گرفت. (توضیحات کامل تر در دکمه ی پایین)
.
.
.
۲- انتقال تجربیات چند ساله ام و نکات ریز هر تمرین

در کنار ارائه ی تمرینات مخصوص بچه ها، توضیحات کاملی نیز برای هر یک از درس ها ارائه کرده ایم. این توضیحات که حاصل سالها تجربه ی آموزش به کودکان و نوجوانان است، شامل: هدف آن تمرین، نکات ریزی که بچه ها دقت نمی کنند، اشتباهات رایج کودکان، نکاتی که بایستی به اولیای آنها بگویید و روش انجام تمرین در کلاس حضوری می باشد. این توضیحات، برای هر یک از ۲۸ درس دوره ی آموزشی کودکان و ۲۸ درس دوره ی نوجوانان ارائه شده است و بصورت دائم در دسترس شماست. 

گویی هر روز وارد کلاسِ آموزشی ما می شوید و نکاتی که برای انجام آن تمرین نیاز دارید، به شما ارائه می شود و اگر سؤال یا ابهامی بوجود آمد، می توانید مستقیماً از مدرس دوره بپرسید و به سرعت، جوابِ خود را دریافت نمایید.

علاوه بر آن، آموزش جامعی در رابطه با اولیا دریافت خواهید کرد که حاوی مطالب کاربردی و ارزشمندی ست تا بتوانید به شکل مناسب، سؤالات احتمالی والدین و نحوه ی رفتارشان با فرزند خود را برای آنها تشریح نمایید. مدرس دوره، این محتوا را قبلاً در دو سمینار جداگانه ارائه کرده است که فیلم و صوت این دو سمینار، در اختیار شما قرار خواهد گرفت. (توضیحات کامل تر در دکمه ی پایین)

.
.
۳- محتوای توانمندسازِ مربی

شاید یکی از دغدغه های مربیان، فن بیان و اعتماد به نفس خودشان باشد. کسی که قصد دارد این دو مهارت را آموزش دهد، لازمست که خود نیز مبانی را بداند و روی آنها مسلط باشد. از طرف دیگر، این مهارتها باعث می شود که مربی، در ارائه ی مطالب و ارتباط گرفتن با کودکان، موفق تر عمل نماید و تأثیرگذار باشد. 

به همین منظور، سه آموزش مقدماتی در رابطه با فن بیان، اعتماد به نفس و عزت نفس مخصوص بزرگسال، در اختیار مربیان قرار می گیرد تا با تمرینِ تکنیک های آن، توانمندی و سطح خود را بالاتر بیاورند. این مهارت ها کمک می کند تا موفق تر عمل نمایید. (توضیحات کامل تر در دکمه ی پایین)

.

.
۴- پشتیبانی ۶ ماهه

شاید به جرأت بتوان گفت، آنچه این پکیج آموزشی را بسیار خاص کرده است و رتبه ی آن را برتر ساخته، پشتیبانی تمام عیاری ست که توسط خودِ مدرس و به مدت ۶ ماه ارائه می شود. این پشتیبانی، خیال شما را از مسائل و ابهامات احتمالی در آموزش تان، راحت می کند.

نکته ی مهم اینست که شاید دوره های مشابه در سایر مؤسسات نیز ارائه شود، اما یا بدون پشتیبانی ارائه می شود، یا پشتیبانی را کارمندان آنها انجام می دهند، یا مدت آن، خیلی کمتر از ۶ ماه است و یا بابت آن، هزینه ی بسیار بالایی دریافت می کنند. شاید روزی برسد که شرایط ما نیز تغییر کند، اما مطمئن باشید تا مدتی، این چهار ویژگیِ مهم، در آموزش ما وجود دارد.

 

روی تصویر زیر بزنید و توضیحات کامل ترِ این آموزشِ فوق العاده را ملاحظه بفرمایید:

.
.
.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *